ÖVRIGT / Diverse / Bordsben 8597074
*
nr 859 7074
Bordsben
4 st, metall, 1950-tal, höjd: 73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:17:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 18:29:55
1
150 kr
9/11 12:32:17
2
200 kr
10/11 19:24:57
3
300 kr
11/11 10:45:55
1
300 kr
11/11 10:46:47
1
350 kr
11/11 10:59:45
3
Vinnande bud
11/11 13:30:40
1
450 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsben metall
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28
-
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18
-
5193 Pipställ
1950-tal, + 1 pipa. Längd: 16 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:41
*
Bordsben
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7074
Bordsben
4 st, metall, 1950-tal, höjd: 73 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 18:29:55 | 1 | 150 kr |
9/11 12:32:17 | 2 | 200 kr |
10/11 19:24:57 | 3 | 300 kr |
11/11 10:45:55 | 1 | 300 kr |
11/11 10:46:47 | 1 | 350 kr |
11/11 10:59:45 | 3 | Vinnande bud |
11/11 13:30:40 | 1 | 450 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsben metall
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28 -
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18 -
5193 Pipställ
1950-tal, + 1 pipa. Längd: 16 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:41